CIEPŁE SKARPETY >

Wysyłka i płatność

Opcje dostawy

Przesyłka kurierska - GLS

  • Cena zamówienia 18 zł

Paczkomat

  • Cena zamówienia 18 zł
  • Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 200 zł
  • Paczkomaty InPost to sieć nowoczesnych urządzeń do samodzielnego odbierania i nadawania paczek 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Opcje płatności

Dostawca bramki płatniczej - COMGATE

Płatności online są dla nas obsługiwane przez bramkę płatności ComGate. Usługodawca, ComGate Payments, a.s., jest licencjonowaną instytucją płatniczą działającą pod nadzorem Czeskiego Banku Narodowego. Płatności dokonywane za pośrednictwem bramki płatności są w pełni zabezpieczone, a wszystkie informacje szyfrowane.

Płatność kartą kredytową

Najszybszy sposób płatności online. W interfejsie bramki płatności ComGate wprowadzasz numer karty, datę ważności i kod CVC - trzy cyfry znajdujące się na pasku podpisu na odwrocie karty. Wszystko jest zabezpieczone standardem 3D Secure, więc prawdopodobnie zostaniesz poproszony o podanie kodu numerycznego, który otrzymasz SMS-em z banku.

Płatność przelewem bankowym

Natychmiastowa płatność za pośrednictwem bankowości internetowej. Bramka płatności ComGate przekieruje Cię do Twojej bankowości internetowej, gdzie logujesz się jak zwykle i potwierdzasz już przygotowane zlecenie płatnicze.

Przelewy internetowe dostępne są dla następujących banków:

Alior Bank, BNP Paribas Polska, Blik, Bank Millennium, Bank Nowy BFG S.A., Bank Ochrony Środowiska, Bank Pekao, Bank Pocztowy, Banki Spółdzielcze, Credit Agricole, Citi Handlowy, Getin Bank, Idea Bank, ING Bank Śląski, Inteligo, mBank, Nest Bank, Noble Bank, Plus Bank, PKO BP, Santander, T-Mobile Usługi Bankowe, Toyota Bank oraz Volkswagen Bank.

Po zakończeniu płatności zostaniesz przekierowany z powrotem do sklepu. Płatność zostaje natychmiast potwierdzona, niezwłocznie przystąpimy do realizacji zamówienia.

Łączność

ComGate Payments, a.s.
Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel:  +420 228 224 267

 

Przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia wyślemy Ci dane do przelewu (numer konta, kwotę i symbol zmienny). Termin doręczenia zamówienia może ulec przesunięciu ze względu na wybrany sposób płatności. Zamówienie zaczniemy realizować po zaksięgowaniu płatności.

Za pobraniem

Płacisz przy odbiorze towaru. Opłata za ten rodzaj płatności wynosi 6 zł.